НОВИНИ ДНЯ: Скільки електроенергії “з’їдають” ноутбук, роутер і смартфон: реальні цифри  Кремль зазіхає не лише на Донбас: вимоги РФ виходять за межі питання територій - ISW  Зеленський домовився з Трампом про постачання ракет для Patriot: подробиці  Від Ocean Plaza до заводів: Україна пришвидшує продаж санкційного майна росіян  Федоров оголосив про посилення ЗСУ: нові домовленості зі США та допомога у 2026 році  Демографічна прірва: в Україні на одного новонародженого припадає троє померлих  Угода на $800 млрд для України: який "план процвітання" готують ЄС та США — Politicoвсі новини дня
Політика
Україна
19.04.2022 1743

Президент присвоїв очільнику контррозвідки СБУ Покладу звання бригадного генерала

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання бригадного генерала начальнику Департаменту контррозвідки СБУ й генерал-майора цивільної служби заступнику голови Державної служби з надзвичайних ситуацій та керівникам ДСНС на Львівщині й Одещині.

Відповідні укази опубліковані на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

Згідно з указом №257/2022, присвоєно військове звання бригадного генерала начальнику Департаменту контррозвідки Служби безпеки Олександру Покладу.

Крім того, указом №258/2022 спеціальне звання генерал-майора служби цивільного захисту присвоєно заступнику голови ДСНС Дмитру Бондарю та начальникам управлінь ДСНС у Львівській області Юрію Кагітіну й в Одеській області Вадиму Шулюку.

Як повідомлялося, в Україні триває 54-я доба повномасштабного вторгнення російської федерації, війська якої обстрілюють і знищують ключові об'єкти критичної та цивільної інфраструктури, жорстоко вбивають українців.

Оценка материала:

5.00 / 2
Президент присвоїв очільнику контррозвідки СБУ Покладу звання бригадного генерала 5.00 5 2
Політика / Україна
19.04.2022 1743
Еще материалы раздела «Україна»