НОВИНИ ДНЯ: Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позаду  Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  Гороскоп на 27 липня за картами Таро: Дівам - терпіння, Тельцям - успіх  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  Гороскоп на 27 липня: Рибам - не поспішати, Овнам - нові завдання  Головна помилка під час поливання огірків: що насправді вбиває урожай і як це виправити  27 липня: церковне свято сьогодні - що зробити на Пантелеймона для здоров’явсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
22.04.2022 747

Посвідчення особи на повернення до України оформлюватимуть безплатно - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба доручив зробити безкоштовним оформлення посвідчень особи на повернення до України. Триває робота над генерацією документа у застосунку «Дія».

630_360_1647525028-113_22.04.22

Про це він повідомив у Твіттері, передає Укрінформ.

«Чимало громадян вимушено виїхали за кордон без документів. Робимо все для вирішення їхніх проблем. Сьогодні доручив зробити безкоштовним оформлення посвідчень особи на повернення до України. Працюємо з Мінцифрою, щоб з часом документ генерувався і в Дії. Інші рішення теж готуємо», - зазначив Кулеба.

Як повідомлялося, майже п’ять мільйонів людей виїхали з України від початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

Оценка материала:

5.00 / 1
Посвідчення особи на повернення до України оформлюватимуть безплатно - Кулеба 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
22.04.2022 747
Еще материалы раздела «Суспільство»