НОВОСТИ ДНЯ: Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 25 вересня – 1 жовтня  "Кадирова не отруїли, він вмирає, бо 15 років вживав наркотики" – Закаєв  Літо продовжується: чим здивує погода в Україні наприкінці вересня  "Такі помилки коштують дорого". Академік пояснив, чи треба відновлювати Каховське водосховище  У РФ розпочалася "бензинова криза": розвідка Британії назвала причини  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 25 вересня – 1 жовтня 2023 року  Прогноз погоди на 25 вересня: невелика хмарність, на заході – туманвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
26.04.2022 583

Безкоштовна платформа для допомоги біженцям - Pidvezu

Pidvezu  - це безкоштовна платформа для допомоги з транспортом від водіїв-волонтерів. Сервіс призначений для водіїв та пасажирів.

Pidvezu_26.04.22

Водій може опублікувати маршрут між містами, а пасажири, яким по дорозі, можуть подати заявку. Для цього потрібно заповнити форму і вказати точки відправлення та прибуття.
Сервіс має інтеграцію з Telegram. Під час реєстрації профілю надається унікальний ідентифікатор, який надсилається у Telegram. Коли ваш маршрут чи заявка на нього схвалюється чи відхиляється, Ви отримуєте сповіщення у Telegram-бот Pidvezu (якщо Ви "стартанули" його, перейшовши за посиланням у профілі). Після видалення маршруту сервіс автоматично створює маршрут у Google Maps та відправляє повний шлях.
Крім цього можна подивитися свій маршрут не тільки на картах Pidvezu, але і на Google картах, натиснувши на відповідну кнопку в оголошенні.
Пасажир також може опублікувати свій маршрут, якщо не знайшов водія. Тоді інші водії або просто волонтери можуть і зв’язатися з пасажиром.
Pidvezu орієнтований на те, щоб перевозити людей, тварин, речі, продукти або на будь-яку іншу допомогу з транспортом.
Фото маршруту водія та кнопка подачі заявки на шлях

 Pidvezu_26.04.22_1_1

Фото додавання маршруту як водій та як пасажир

Pidvezu_26.04.22_2_2

Оценка материала:

5.00 / 2
Безкоштовна платформа для допомоги біженцям - Pidvezu 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
26.04.2022 583
Еще материалы раздела «Суспільство»