НОВИНИ ДНЯ: Переговори щодо України просунулися далі, ніж будь-коли, - голова Міноборони Британії  Рік Червоного Вогняного Коня: як прикрасити оселю  У Раді зобов'язали міністрів звітувати перед звільненням: ухвалено законопроєкт  Чи планує Путін продовжувати війну в Україні 2026 року: у ЦПД пояснили  Путін розкрив завдання Росії щодо створення "буферної зони" в Україні  Гороскоп на 18 грудня для всіх знаків зодіаку: кому пощастить фінансово та хто отримає бонус від долі  У Міноборони РФ натякнули, що миру не буде, і назвали завдання армії на 2026 ріквсі новини дня
Політика
Україна
28.04.2022 2406

Резніков: наших військових вчитимуть користуватися зброєю, якої ще немає в Україні

Навчальні програми для українських військових будуть масштабовані і поширені на зразки озброєнь та техніки, щодо надання яких Україні поки немає політичних рішень.

630_360_1646928455-901_28.04.22

Як передає Укрінформ, про це міністр оборони України Олексій Резніков повідомив у Фейсбуці.

“Наші воїни вже деякий час опановують західну зброю. Ми не афішували цю роботу, щоб забезпечити комфорт нашим партнерам. Зараз навчальні програми будуть масштабовані і поширені навіть на ті зразки озброєнь та техніки, щодо надання яких Україні поки немає політичних рішень. Коли ці рішення будуть ухвалені, в чому я особисто не сумніваюсь, ми вже будемо готові”, - заявив Резніков.

Також міністр оборони відзначив українських артилеристів, які тренувалися на САУ 155-мм калібру на полігоні в одній з країн, та уразили ціль з першого пострілу. А потім допомогли іноземним колегам удосконалити комп’ютерну програму, яка управляє цією САУ. “Що справило відповідне враження”, - додав Резніков.

Він підкреслив, що на базі Рамштайн відбулися “справді історичні зміни, які у найближчі тижні – місяці будуть матеріалізовані”.

Резніков подякував партнерам за підтримку України.

“Допомога Україні буде зростати, але найближчими днями буде потрібна уся наша стійкість і надзвичайна єдність. Ворог вже усвідомлює свою стратегічну поразку, але все одно намагатиметься завдати нам якнайбільшого болю. На жаль, до перемоги ми ще втрачатимемо наших воїнів. Ще будуть руйнування і болючі жертви”, - додав міністр оборони.

Він заявив, “ми витримаємо!” “Україна переможе! Тепер у цьому впевнені не тільки ми”.

Як повідомляв Укрінформ, за ініціативи США у 27 квітня на авіабазі Рамштайн у Німеччині відбулася зустріч глав оборонних відомств та начальників штабів понад 40 держав. За словами голови Об'єднаного комітету начальників штабів ЗС США генерала Марка Міллі, головне завдання переговорів – синхронізація та координація військової допомоги Києву.

Оценка материала:

5.00 / 3
Резніков: наших військових вчитимуть користуватися зброєю, якої ще немає в Україні 5.00 5 3
Політика / Україна
28.04.2022 2406
Еще материалы раздела «Україна»