НОВИНИ ДНЯ: Роками збирала пластикові пляшки, а тепер використала їх у саду: де вони стали в нагоді  Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позаду  Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  Гороскоп на 27 липня за картами Таро: Дівам - терпіння, Тельцям - успіх  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  Гороскоп на 27 липня: Рибам - не поспішати, Овнам - нові завдання  Головна помилка під час поливання огірків: що насправді вбиває урожай і як це виправитивсі новини дня
Політика
Світ
30.04.2022 747

США не бачать загрози застосування Росією ядерної зброї, попри риторику

Високопоставлений представник Міністерства оборони США заявив, що Сполучені Штати не вірять в існування загрози застосування Росією ядерної зброї, попри недавню ескалацію риторики Москви.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

"Ми продовжуємо щодня стежити за їх ядерним потенціалом, наскільки це можливо, і ми вважаємо, що не існує загрози застосування ядерної зброї і немає загрози території НАТО", - заявив чиновник.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив у понеділок, що Захід не повинен недооцінювати підвищений ризик ядерного конфлікту через Україну.

Раніше в цьому місяці Росія заявила, що до осені планує розгорнути свої недавно випробувані міжконтинентальні балістичні ракети "Сармат", здатні завдати ядерних ударів по США.

Оценка материала:

5.00 / 2
США не бачать загрози застосування Росією ядерної зброї, попри риторику 5.00 5 2
Політика / Світ
30.04.2022 747
Еще материалы раздела «Світ»