НОВИНИ ДНЯ: ЄС готує нові санкції проти Росії з фокусом на енергетику та "тіньовий флот", - МЗС Німеччини  Гороскоп на 27 січня за картами Таро: Дівам - відпочинок, Ракам - щирі розмови  Китай підтримує Росію в економіці та ВПК: українська розвідка розкрила суму інвестицій  Рунічний гороскоп на лютий 2026 року: фінансові можливості, важливі рішення та попередження для всіх знаків  Європейська армія під загрозою: генсек НАТО пояснив, чому ідея небезпечна  Гороскоп на картах Таро на лютий 2026 року: кому випаде шанс на кохання, а на кого чекає грошовий прорив  Українцям 40+ надсилатимуть запрошення на скринінг здоров'я: Свириденко назвала датувсі новини дня
Політика
Україна
02.05.2022 737

Більше чверті російських сил вторгнення в Україну виведені з ладу, - британська розвідка

Російська армія несе важкі втрати в Україні. Близько чверті її батальйонно-тактичних груп вже виведені з ладу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міноборони Великобританії в Twitter.

Як наголошується в повідомленні, на початку конфлікту Росія задіяла понад 120 батальйонно-тактичних груп, що становить приблизно 65% всієї її наземної бойової чисельності.

"Швидше за все, більше чверті цих підрозділів в даний час виведені з ладу", - вважають в Міноборони Британії.

При цьому в деяких з найбільш елітних частин Росії, в тому числі Повітряно-десантних військ (ВДВ), спостерігаються найвищі показники втрат.

"Росії, ймовірно, будуть потрібні роки, щоб відтворити ці сили", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше британський таблоїд DailyMail опублікував матеріал із заявою міністра оборони Великобританії Бена Уоллеса. Він вважає, що "Росія використає парад 9 травня, щоб оголосити про масову мобілізацію резервів для вирішального удару по Україні".

Оценка материала:

5.00 / 2
Більше чверті російських сил вторгнення в Україну виведені з ладу, - британська розвідка 5.00 5 2
Політика / Україна
02.05.2022 737
Еще материалы раздела «Україна»