НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Політика
Росія
02.05.2022 522

У рф на війну з Україною наказали набирати по 200 «добровольців» щотижня

В російській федерації активізується кампанія з набору «добровольців» на військову службу за контрактом.

630_360_1648752555-590_02.05.22

Як передає Укрінформ, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Телеграмі.

«Передбачається, що вони мають відновити втрати особового складу підрозділів, які брали участь у бойових діях на території України. Також планується формування кількох нових підрозділів. При підписанні контрактів надається перевага тим, хто раніше проходив військову службу», - ідеться в повідомленні.

У ГУР МОУ зазначають, що військове керівництво рф встановило чіткі «норми набору»: для далекосхідного та сибірського федерального це 200 «добровольців» щотижня. При цьому, в Москві набір взагалі не проводиться.

Для мотивування до проходження служби з «добровольцями» проводяться агітаційні заходи. Зокрема, повторюються традиційні російські наративи про «колективний Захід» та «неіснуючу Україну». Також обіцяється підвищене матеріальне забезпечення та пільги.

У ГУР нагадали, що російське командування вже використало не менше 95% підготовлених БТГр і цього все одно виявилось недостатнім для досягнення «успіху» у війні з Україною.

Як повідомляв Укрінформ, за даними української розвідки, для приховування інформації про пересування російських військ білорусам вимикають інтернет.

Оценка материала:

5.00 / 2
У рф на війну з Україною наказали набирати по 200 «добровольців» щотижня 5.00 5 2
Політика / Росія
02.05.2022 522
Еще материалы раздела «Росія»