НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 25 травня: Овнам - вирішення старих проблем, Ракам - не поспішати  Які найродючіші дні червня 2025 року: календар дачника і квітникаря  Атмосферний фронт несе в Україну дощі: де різко зміниться погода  Трамп розкрив несподівану тактику щодо ядерної угоди з Іраном  Між Путіним і Сі немає "дружби без меж": як війна проти України зробила РФ залежною від Китаю — The Times  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощівсі новини дня
Політика
Україна
03.05.2022 898

Придністров'я не є для нас великою загрозою, - Буданов

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов оцінив загрози для України з території невизнаного Придністров'я, де розміщені російські війська.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на НВ.

Головний розвідник упевнений, що у військовому плані Придністров'я є проблемою для Росії. Вона не має доступу в регіон, а тому серйозної небезпеки звідти немає.

"Ті підрозділи, які знаходяться у Придністров'ї – це і є вся їхня сила, а їх приблизно 1,3 тисячі людей. Це російські офіційні війська у цьому регіоні. Переважно вони охороняють склади у населеному пункті Ковбасне. Менша частина – радіоцентр у селищі Маяк, і стоять у Тирасполі", – пояснив Буданов.

За словами начальника ГУР Міноборони, невизнане Придністров'я "великою загрозою не є". Однак, фактор "ПМР" Росія використовуватиме для дестабілізації Румунії, Молдови та України.

До слова, Генштаб ЗСУ назвав ситуацію у невизнаному Придністров'ї "напруженою".

Оценка материала:

5.00 / 2
Придністров'я не є для нас великою загрозою, - Буданов 5.00 5 2
Політика / Україна
03.05.2022 898
Еще материалы раздела «Україна»