НОВОСТИ ДНЯ: У Польщі археологи знайшли предмети, яким 130 тисяч років: вони належали не Homo sapiens  У ВМС підрахували, скільки іноземних деталей містять в собі російські ракети  Як приготувати найсмачнішу солянку  Скільки українців залишиться до 2033: соціологиня шокувала прогнозом  Військовий облік для жінок. Ляшко поставив крапку у питанні виїзду за кордон з 1 жовтня  Генерал Годжес присоромив критиків контрнаступу ЗСУ  Юшка із сьомги: легка й вишукана стрававсе новости дня
Політика
Світ
04.05.2022 529

Ми не повинні боятися погроз росії, її може зупинити лише жорстка сила - Дуда

У протистоянні з росією можна досягти успіху лише за використання жорсткої сили, яка здатна зупинити Москву.

630_360_1602505194-327_04.05.22

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю The Wall Street Journal заявив президент Польщі Анджей Дуда.

«Ми не повинні боятися погроз росії. Якщо ми хочемо досягти будь-якого успіху у наших відносинах з росією, у цій ситуації, коли росія напала на Україну, ми можемо досягти будь-якого успіху лише за умови застосування жорсткої сили, тому що тільки жорстка сила здатна зупинити росію», - сказав він.

За його словами, росія не є бізнес-партнером для Заходу.

«Захід все ще дивиться на росію як на бізнес-партнера, але росія не є бізнес-партнером», - сказав глава Польщі.

Дуда також зазначив, що спілкується з Президентом України Володимиром Зеленським майже щодня.

«Якщо є потреба, то мені просто телефонує Володимир Зеленський, і я кажу це буквально. Він набирає мій номер, а потім розповідає, що потрібно українцям, що їм потрібно від нас, чи що їм потрібно з інших країн по всьому світу, тому що у нас, звичайно, не все є в наявності», - додав президент Польщі.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський в ході телефонної розмови привітав главу Республіки Польща Анджея Дуду з 231-ю річницею польської Конституції, а також обговорив із ним важливі питання для підтримки Української держави під час війни.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ми не повинні боятися погроз росії, її може зупинити лише жорстка сила - Дуда 5.00 5 1
Політика / Світ
04.05.2022 529
Еще материалы раздела «Світ»