НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
07.05.2022 686

Заборона ввезення книжок із рф унеможливить негативний культурний вплив на українців - МКІП

Заборона ввезення книжок з російської федерації унеможливить негативний культурний та інформаційний вплив на українців.

Про це заявила заступниця міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк під час онлайн-зустрічі за участю народного депутата Євгенії Кравчук, першого заступника голови Держкомтелерадіо Богдана Червака та суб’єктами книговидавничої сфери, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу МКІП.

Під час обговорення йшлося про дозвільний механізм ввезення з території росії та тимчасово окупованих територій України видавничої продукції, а також подальші законодавчі ініціативи в цьому напрямку.

«Повна заборона ввезення видавничої продукції з російської федерації, тимчасово окупованих територій України, республіки білорусь на постійній основі унеможливить негативний культурний та інформаційний вплив на наших громадян, а також сприятиме подальшому розвитку українського книговидавничого ринку», - сказала Петасюк.

Зазначається, що законодавчі зміни вже напрацьовані. Вони стосуються вилучення з продажу всієї ввезеної з території рф та тимчасово окупованих територій України книжкової продукції за раніше виданими дозволами.

Як повідомлялося, МКІП працює над вилученням російської літератури з бібліотечних фондів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Заборона ввезення книжок із рф унеможливить негативний культурний вплив на українців - МКІП 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
07.05.2022 686
Еще материалы раздела «Суспільство»