НОВИНИ ДНЯ: Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позаду  «Недоторканних» не буде»: Драпатий почав масштабний аудит у ЗСУ та зробив жорстку заяву  Токаєв закликав Путіна «заморозити війну» в Україні: у Києві зробили несподівану заяву  Цей знак зодіаку оберігають одразу чотири янголи: кого так люблять вищі сили  Нагар на решітці плити відійде сам: знадобиться лише один засіб  Люди, народжені в ці дати, мають найбільші шанси розбагатіти, - нумерологи  Майже всі городники припускаються цієї помилки під час поливання помідорів: вона може коштувати вам усього врожаювсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.05.2022 999

Зеленська привітала українських матерів зі святом

Дружина Президента Олена Зеленська привітала українських матерів зі святом.

Як передає Укрінформ, про це Зеленська написала у Телеграмі.

"Сьогодні українські мами мали б отримувати квіти, дитячі малюнки та усміхатися. Однак війна прийшла у їхній дім – і День матері відчувається зовсім інакше", - зазначила Зеленська.

Вона навела приклади героїзму сучасних українських матерів.

"Українська мама Тетяна Близняк годує донечку у метро. Фреска, що її називають “українська мадонна”, з’явилась у храмі Неаполя — тільки мадонна у капюшоні та спортивному костюмі, бо так зручніше бігти у сховище", - зауважила дружина Президента.

За словами першої леді, українка Ганна Тузова вивезла двох дітей до Польщі і відкрила там благодійний центр для дітей з аутизмом. Вона вже вдруге тікає від війни, бо у 2014 році залишила рідний Донецьк.

Мама 5-річного Михайла із Миколаєва закрила його своїм тілом, коли росіяни обстріляли їхню автівку, що намагалася вирватися із окупації. "Вона загинула, щоб Михайлик жив", - підкреслила Зеленська.

Психолог полку "Азов" Наталя Луговська втратила на війні сина, але залишилась із полком до кінця. Нещодавно вона загинула, захищаючи Україну.

"Українська мама зараз везе в евакуаційному потязі двох своїх і ще двох “чужих не буває” дітей. Вона пакує гуманітарку, починає нове життя у новій країні, мріючи, як повернеться додому, сидить у окопах та у підвалах під обстрілами. Вона не лише мама, а й захисниця. Вона – свідчення нашої перемоги. Зі святом усіх українських мам", - наголосила Зеленська.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні сьогодні відзначається День матері. Він встановлений згідно з указом Президента від 10 травня 1999 року і відзначається кожної другої неділі травня.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленська привітала українських матерів зі святом 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
08.05.2022 999
Еще материалы раздела «Суспільство»