НОВОСТИ ДНЯ: У Новій Каховці гримлять потужні вибухи  Міхалков, Алєгрова, Кіпєлов і не тільки: НАЗК пропонує до санаційного списку ще 362 прізвища  Астронавтка ESA показала світлини двох найбільших водоспадів на Землі  У Росії побідкались на свою армію та заявили, що до кінця літа у них може погіршитись ситуація  "Лише для вас чарівні краєвиди Мухосранська": Стефанчук відреагував на відмови країн ЄС видавати візи росіянам  Яблучний, Медовий та Горіховий Спас 2022: коли ці важливі християнські свята, які традиції існують  Таємниці Людмили Путіної: дружина "фюрера" смітила грошима і вважала шлюб із диктатором "справжнім пеклом"все новости дня
Політика
Світ
09.05.2022 633

НАТО вважає можливим спішне приєднання Фінляндії та Швеції, - ЗМІ

Якщо Швеція і Фінляндія вирішать подати заявку на вступ до НАТО, процедура затвердження може бути завершена протягом декількох тижнів. З моменту подачі заявки до підписання протоколів про приєднання може пройти всього близько двох тижнів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Spiegel.

За його словами офіційного представника НАТО в Брюсселі, самі переговори про вступ можуть зайняти всього один день на країну.

"Ми не будемо чекати саміту в Мадриді, щоб прийняти рішення", - сказав співробітник, посилаючись на припущення про те, що рішення про прийом може бути оголошено на зустрічі глав держав і урядів в іспанській столиці в кінці червня.

Після завершення процедури прийому в НАТО протоколи про приєднання повинні бути ратифіковані тільки в самих 30 державах Альянсу. Цей процес може зайняти ще кілька місяців.

Однак, враховуючи погрози Росії на адресу кандидатів на вступ, вважається ймовірним, що всі країни НАТО докладуть зусиль для якнайшвидшого завершення ратифікації. У Німеччині свою згоду повинен дати Бундестаг.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США стануть гарантом безпеки Швеції до вступу в НАТО.

А міністр оборони Британії Бен Уоллес заявив, що Лондон підтримає Фінляндію і Швецію у разі нападу Росії.

Оценка материала:

5.00 / 2
НАТО вважає можливим спішне приєднання Фінляндії та Швеції, - ЗМІ 5.00 5 2
Політика / Світ
09.05.2022 633
Еще материалы раздела «Світ»