НОВИНИ ДНЯ: Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  Як доглядати за тюльпанами у вазі: як найдовше зберегти їх свіжими  Перехід на літній час 2026: коли і куди крутити стрілку годинника  Росія більше не очікує падіння економіки: що рятує окупантів  Кінець валютної паніки? Чого чекати від курсу долара та євро наступного тижня - прогноз банкіра  Путін допомагає Ірану з ударами: у Німеччині назвали цинічну мету Кремлявсі новини дня
Політика
Європа
10.05.2022 753

Київ закликає Берлін притягнути до відповідальності винних у нападі на українську журналістку

Посольство України у Німеччині закликає поліцію Берліна негайно вжити усіх необхідних заходів, щоб якомога швидше провести слідство стосовно нападу на кореспондентку українського телеканалу «1+1» Наталію Мосейчук та притягнути винних до відповідальності.

Про це йдеться у заяві посольства, опублікованій у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"9 травня на території меморіального комплексу радянським воїнам у Трептов-парку у Берліні стався інцидент за участі російськомовного громадянина, який намагався завдати тілесних ушкоджень кореспондентці українського телеканалу «1+1» Наталії Мосейчук. Знімальна група готувала на місці сюжет про цьогорічне відзначення заходів із вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні", - зазначається у повідомленні.

Посольству України у ФРН відомо про даний інцидент, у відповідному порядку поліція Берліна поінформована про події, що мали місце на території меморіального комплексу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Київ закликає Берлін притягнути до відповідальності винних у нападі на українську журналістку 5.00 5 2
Політика / Європа
10.05.2022 753
Еще материалы раздела «Європа»