НОВИНИ ДНЯ: Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатіє  Українська балістика FP-7 вже на сертифікації, перші удари можуть бути восени, - Reuters  Обсяг іпотеки в Україні досяг 50 млрд гривень: 93% нових кредитів припадає на "єОселю"  Останній день "пекла"? До якої погоди готуватись 6 серпня й коли Україну накриють дощі  Трамп відкинув прохання Зеленського щодо ракет для Patriot, - FT  Постачання ракет для ППО скоротилося втричі, хоча у партнерів вони є, - Зеленський  Великий обман на полицях магазинів: які продукти мають право називатися "натуральними"всі новини дня
Політика
Європа
10.05.2022 882

Захист України - це захист міжнародного порядку, - Боррель

Європейський союз захистом України в ході російського вторгнення захищає міжнародний правовий порядок. А не бореться проти Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю глави європейської дипломатії Жозепа Борреля для Euronews.

"Мені зовсім не подобається схема, в якій Захід протистоїть Росії або решті світу. Важливий не Захід сам по собі, ні, тут мова йде про Статут ООН, про суверенітет народів, держав, про дотримання кордонів, про те, щоб не застосовувати силу для придушення сусіда", - зазначив він.

За його словами, ці питання мають хвилювати весь світ.

"Голосування в ООН з цього приводу було ясним. Але ми повинні підкреслювати, що ми не боремося проти Росії. Ми захищаємо Україну. А захищати Україну сьогодні означає захищати міжнародний порядок, заснований на праві. Інакше в силу вступає закон джунглів. Сильніший той, хто сильніший. Розумієте, що на кону? Не захід, а весь світ", - додав Боррель.

Оценка материала:

5.00 / 2
Захист України - це захист міжнародного порядку, - Боррель 5.00 5 2
Політика / Європа
10.05.2022 882
Еще материалы раздела «Європа»