<
НОВИНИ ДНЯ: Які шанси у Гарріс проти Трампа: що кажуть опитування  В Україні 23 липня переважно без опадів, вдень до 34°  В Україні похолодає: коли чекати на суттєве зниження температури  Чи відступить спека у найближчі 10 днів: з'явився прогноз  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
10.05.2022 814

Кияни визначились з новими назвами п’яти станцій метро

Рейтингове електронне голосування нових назв 5 станцій метро в Києві завершено.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється в Телеграмі Київського метрополітену.

За словами начальника Київського метрополітену Віктора Брагінського, свою позицію щодо нових назв 5 станцій метро в столиці висловили 170 646 користувачів.

Так, на думку громадськості, станція "Берестейська" має носити назву "Бучанська”, станція "Площа Льва Толстого" повинна бути перейменована на честь "Василя Стуса”, “Героїв Дніпра" має стати "Героїв України”, а "Мінська" - "Варшавською", а "Дружби народів" - "Ботанічною".

Повідомляється, що відбір пропозицій проводився до 1 травня. Після цього, до 9 травня, проходило рейтингування 5 найпопулярніших варіантів.

“Найближчим часом буде підготовлено проєкт рішення для розгляду на засідання Київської міської ради”, - ідеться в повідомленні. Як повідомлялося, у повному переліку об’єктів Києва, який містить 467 вулиць, провулків, алей, проспектів, шосе та станцій метрополітену, назви яких пов’язані з росією та білоруссю, будуть перейменовані винятково ті, які підтримає територіальна громада Києва шляхом рейтингового електронного голосування.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кияни визначились з новими назвами п’яти станцій метро 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
10.05.2022 814
Еще материалы раздела «Столиця»