НОВИНИ ДНЯ: Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Українцям доведеться лікуватися вдома? : чому нові стандарти госпіталізації спричинили скандал  Положення Путіна хитке: Європу закликали завдати вирішального удару  "Мігранти на замовлення": Мадяр звинуватив Орбана у таємній допомозі Фіцо  В Україні заговорили про війну без піхоти: експерт пояснив, як технології змінять фронт  Жахливо, але зараз не до цього: Трамп відреагував на кривавий удар по Києвувсі новини дня
11.05.2022 804

Кабмін спростив процедуру отримання посвідчення водія

Кабінет міністрів спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС.

На засіданні 10 травня уряд прийняв постанову "Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні", повідомляє пресслужба МВС.

Документ має на меті забезпечити:

  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • Можливість здійснення навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.
  • Скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як "Будова і технічне обслуговування ТЗ", "етика водія ТЗ" тощо).
  • Можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.

"Відповідними нормативними актами ми зміцнюємо правові інституційні засади для надання якісних адміністративних послуг сервісними центрами МВС.

Умови воєнного стану не є перешкодою для забезпечення системних покращень у роботі СЦ МВС", - заявив заступник міністра Богдан Драп`ятий.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін спростив процедуру отримання посвідчення водія 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
11.05.2022 804
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»