НОВОСТИ ДНЯ: Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Україну  Грози та спека до +35: прогноз погоди на тиждень  Кабачки, смажені в сухарях: улюблена літня страва  У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта  В Україну прийде затяжна спека до +35-ти: як довго вона триватиме  Яким банкам, на думку експертів, загрожує банкрутство через підвищення облікової ставки НБУвсе новости дня
Політика
Україна
13.05.2022 303

Впливові американці закликали Сенат якнайшвидше затвердити допомогу Україні

Впливові активісти у США, які підтримують нашу країну та об’єдналися у Трансатлантичну цільову групу з питань України (TTFU), звернулися із закликом до верхньої палати Конгресу прискорити ухвалення пакета допомоги Україні на 40 млрд доларів.

Про це йдеться у відкритому листі до законодавців, розміщеному на офіційній сторінці TTFU, передає Укрінформ.

«Трансатлантична цільова група з питань України закликає Конгрес США негайно прийняти двопартійний пакет надзвичайної допомоги Україні в оборонній, економічній та гуманітарній сферах», - наголошується в листі.

Активісти привітали запит президента Байдена до Конгресу виділити 33 млрд дол., а також рішення конгресменів збільшити пакет підтримки України до майже 40 млрд дол., ухвалене під час голосування 10 травня.

«Ми наполегливо закликаємо Сенат США ухвалити пакет з фінансуванням допомоги Україні якнайшвидше, враховуючи нагальні проблеми, які долають українці, а також зростання економічних, безпекових і гуманітарних потреб на місцях», - зазначається в листі.

При цьому наголошується, що новий транш комплексної допомоги США «має вирішальне значення для подолання поточної масштабної агресії рф проти України».

«Підтримка й допомога США мають ключове значення для припинення кампанії геноциду москви, яка прагне не лише знищити Українську державу з її економікою, а й ліквідувати Україну як націю та українців як народ», - наголошується в листі.

Крім того, збільшення допомоги США має важливе значення, щоби завадити поширенню спотворених імперських амбіцій путіна за межами України, підкреслюється в документі.

Як повідомляв Укрінформ, пізно ввечері 10 травня Палата представників США ухвалила масштабний законопроєкт щодо виділення допомоги Україні та відповіді на війну путіна проти української нації.

Оценка материала:

5.00 / 1
Впливові американці закликали Сенат якнайшвидше затвердити допомогу Україні 5.00 5 1
Політика / Україна
13.05.2022 303
Еще материалы раздела «Україна»