НОВОСТИ ДНЯ: Путін сам роззброює російську армію, але вони мають невичерпний запас боєприпасів – експерт  У Тихому океані виявили корабель, який затонув на рекордній глибині  Що чекає на українців в липні: вісім нововведень, які торкнуться майже кожного  Пані посол Британії розповіла, чому після візиту Джонсона до Києва загальмувались перемовини з Росією  Температура до +37. В яких містах України липень буде найспекотнішим місяцем  Готуємо пиріг з ревенем і яблуками: простий рецепт ароматної випічки  Не можуть вести наступальні дії: австрійський військовий експерт оцінив стан російської армії на 4 місяць війнивсе новости дня
Політика
Україна
15.05.2022 1214

Росіяни знайшли заміну потопленому Україною флагману "Москва"

Крейсер "Москва" був уражений 13 квітня двома протикорабельними ракетами типу "Нептун" українського виробництва.

Чорноморський флот РФ в окупованому Криму отримав новий флагман замість потопленого Україною ракетного крейсера "Москва".

Про це повідомив в Facebook український журналіст Роман Цимбалюк. Пише УНІАН. 

Тепер флагманом ЧФ Росії буде фрегат "Адмірал Макаров".

"Командування Чорноморського флоту ухвалило рішення про призначення нового флагмана замість знищеного 14 квітня ракетного крейсера "Москва". Ним став фрегат проекту 11356р "Адмірал Макаров", на якому наразі розгорнута оперативна група ЧФ", - пише Цимбалюк.

Командування флоту готове до того, що "Адмірал Макаров" може повторити долю "Москви", додав журналіст. В такому випадку естафета флагмана Чорноморського флоту перейде фрегату "Адмірал Ессен".

Фрегати "Адмирал Макаров", "Адмирал Эссен" та "Адмирал Григорович"

"Адмирал Макаров" - вступив в стрій у 2017 році, це останній з трьох кораблів проекту 11356Р, який розробили наприкінці 2000-х років, як подальший розвиток радянського проекту 1135 "Буревесник".

Всі три фрегати проекту 11356Р Кремль сконцентрував саме у Чорному морі і після ракетного крейсера "Москва" саме вони є найпотужнішими військовими кораблями РФ у акваторії. Всі вони носять імена адміралів дореволюційної Росії: "Адмирал Григорович", "Адмирал Эссен" та "Адмирал Макаров".

За непідтвердженою інформацією ще 3 квітня "Адмирал Эссен" був обстріляний ракетним комплексом "Нептун" однією ракетою, яка була зафіксована протиповітряною обороною корабля лише на підльоті, але підбита на незначній відстані. Уламки протикорабельної ракети завдали пошкоджень і корабель вийшов з зони проведення операції.

5 або 6 травня удар "Нептуна" по  фрегату "Адмирал Макаров" , також за поки не підтвердженою інформацією, був більш успішним. Повідомляється про пожежу та направлення у район акваторії рятувальних суден, що може бути свідченням того, що фрегат втратив хід.

Як повідомляв УНІАН, крейсер " Москва "був вражений 13 квітня двома протикорабельними ракетами типу" Нептун " Українського Виробництва.

Оценка материала:

5.00 / 3
Росіяни знайшли заміну потопленому Україною флагману "Москва" 5.00 5 3
Політика / Україна
15.05.2022 1214
Еще материалы раздела «Україна»