НОВИНИ ДНЯ: Один знак отримає фінансовий шанс: гороскоп на 25 травня для всіх знаків зодіаку  Хвороби більше не проблема: чим обробити абрикос під час цвітіння і після нього  Гороскоп на 25 травня за картами Таро: Водоліям - важливі рішення, Близнюкам - стабільність  На ділянці не буде жодної оси: 5 копійчаних способів боротьби  Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єра  Одне обприскування назавжди позбавить томати від верхівкової гнилі: чим полити рослини  25 травня: церковне свято сьогодні, за що не можна братися на Іоана Предтечівсі новини дня
Політика
Україна
15.05.2022 892

Сирський перевірив, як підрозділи Сухопутних військ тренуються на американських БТРах

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський перевірив, як підрозділи СВ проходять тренування на американських бронетранспортерах М113.

630_360_1652526627-444_15.05.22

Як передає Укрінформ, про це Сухопутні війська ЗСУ повідомляють у Фейсбуці.

Підрозділи продовжують відпрацьовувати навички наступальних дій.

Військовослужбовці ЗСУ вже активно використовують техніку та озброєння ,надані Україні партнерами. Тренування проходять на БТРах М113, що вже стоять на озброєнні українських піхотинців.

За словами Сирського, “усі підрозділи зараз вдосконалюють свої вміння у наступі. Тільки здійснюючи професійний та підготовлений наступ на російсько-окупаційні війська, ми зможемо звільнити нашу землю від ворога”.

“Для цього потрібно багато та безперервно тренуватись. Тільки так ми зможемо зберегти життя українського воїна та знищити російського окупанта”, – заявив командувач.

Тактика ведення бою в містах та селах, зачистка житлових приміщень, наступ піхоти під прикриттям бронетехніки – це те, що зараз потребує максимального вдосконалення для беззаперечної перемоги України, ідеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні президент США Джо Байден підписав закон про надання чергового пакету збройної допомоги для України, що сукупно оцінюється у 800 мільйонів доларів. Згодом на сайті Пентагону опублікували список озброєння, йшлося зокрема про 11 гелікоптерів Мі-8/Мі-17 радянського виробництва,18 гаубиць калібру 155 мм і 40 тисяч боєприпасів до них, 200 американських бронетранспортерів М113 тощо.

Оценка материала:

5.00 / 2
Сирський перевірив, як підрозділи Сухопутних військ тренуються на американських БТРах 5.00 5 2
Політика / Україна
15.05.2022 892
Еще материалы раздела «Україна»