НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Вибиті Україною мости спричинили паніку серед посіпак Путіна: колаборанти готують втечу з Херсонщини  Втрата Криму може стати фатальною для режиму Путіна — The Hill  Свириденко зустрілася з Туском на тлі кризи з Польщеювсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
15.05.2022 913

У Києві повертають плату за проїзду у громадському транспорті

У Києві з понеділка, 16 травня, відновлюється електронна плата за проїзд у комунальному громадському транспорті.

Як передає Укрінформ, про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у Телеграмі.

"Від 16 травня в Києві відновлюють електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті. Як в метро, так і в наземному транспорті", - зазначив мер.

Як підкреслив Кличко, "ми повинні відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту, який працював в обмеженому режимі та був ці місяці безкоштовним. Потрібно платити зарплати транспортникам, забезпечувати підприємства пальним, матеріалами, електроенергією. Це великі кошти".

Сплачувати за проїзд пасажири зможуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний додаток "Київ цифровий", зауважив мер столиці.

Як повідомлялося, у Києві від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну проїзд у громадському транспорті був безкоштовним. Станції метро працювали як укриття.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Києві повертають плату за проїзду у громадському транспорті 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
15.05.2022 913
Еще материалы раздела «Столиця»