НОВОСТИ ДНЯ: У Батумі перебуває танкер з російськими підсанкційними нафтопродуктами - ЗМІ  путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко  "Калінінград може перетворитися на безлюдну пустелю": експерт розповів про "біль" Путіна  Спека змінюватиметься грозами: синоптики дали детальний прогноз на липень  Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липнівсе новости дня
Політика
Світ
17.05.2022 7381

В ОДКБ вирішили взаємодіяти з НАТО

Лідери країн-учасниць організації також заявили, що протидіятимуть "героїзації нацизму та поширенню неонацизму, а також расизму та ксенофобії".

Представники країн ОДКБ (Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан) вирішили налагоджувати відносини з НАТО та засудили спроби "героїзації нацизму". Про це йдеться у підсумковій заяві саміту ОДКБ, що відбувся у понеділок, 16 травня у Москві.  Пише Корреспондент.net.

"Усвідомлюючи свою відповідальність за забезпечення міцного миру в євразійському регіоні, наголошуємо на важливості зниження напруженості на континенті та підтверджуємо готовність налагоджувати практичну взаємодію з Організацією Північноатлантичного договору", - йдеться у тексті документа.

Учасники саміту також "рішуче засудили будь-які спроби фальшування історичних подій", пов'язаних із внеском у протидію нацистській агресії.

"Спільними зусиллями продовжуватимемо протидіяти будь-яким спробам героїзації нацизму та поширення неонацизму, а також расизму та ксенофобії", - заявили лідери країн ОДКБ.

Раніше повідомлялося, що країни ОДКБ восени проведуть серію військових навчань, надалі їх кількість збільшуватиметься.

Нагадаємо, Лукашенко запропонував ОДКБ відключити зовнішній інтернет та створити свій.


Організація договору колективної безпеки (ОДКБ) – військово-політична міжнародна організація, до складу якої входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан. Статут ОДКБ дозволяє використовувати військових та миротворців країн-членів лише на території країн-учасниць договору на їх запит. Україна не є членом ОДКЛ.

Оценка материала:

4.60 / 5
В ОДКБ вирішили взаємодіяти з НАТО 4.60 5 5
Політика / Світ
17.05.2022 7381
Еще материалы раздела «Світ»