НОВОСТИ ДНЯ: Спека змінюватиметься грозами: синоптики дали детальний прогноз на липень  Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липні  Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Україну  Грози та спека до +35: прогноз погоди на тижденьвсе новости дня
17.05.2022 491

Завод Coca-Cola на Київщині поступово відновлює роботу

Український завод виробника напоїв "Кока-кола Беверіджес" поступово відновлює роботу в селищі Велика Димерка неподалік від Броварів, до кінця травня планують відновити потужності на 100%.

Про це Forbes Україна розповів директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку компанії Андрій Бублик.

"Ми плануємо до кінця травня відновити потужності на 100%", - сказав Бублик.

За його словами, уже налагоджено виробництво напоїв Coca-Cola, Fanta та Sprite. Обʼєми їхнього виробництва в компанії не повідомляють.

Зазначається, що виробничі лінії заводу не постраждали, але повноцінно відновити виробництво одразу не вдається через проблеми з постачанням сировини й інших компонентів.

"У березні на підприємстві внаслідок обстрілів була зруйнована електростанція та частково офісна будівля. Інші приміщення та склади постраждали некритично.

Цифр точних збитків у компанії не називають, пояснюючи поки їх відсутністю", - пише Forbes.

"Навіть якщо лінії не постраждали, то електростанція була знищена і відновлення довоєнного формату потребуватиме багатомільйонних інвестицій", - пояснив Бублик.

Компанія повністю ще не відмовляється від імпорту Coca-Cola до України із Чехії та Польщі, щоб уникнути дефіциту, але вже експортує вироблені напої до Молдови, додає Forbes.

"Постачання відновлюємо поступово, бо не можемо одночасно задовольнити потребу українського ринку", - додав Бублик.

Експорт до Вірменії ще не відновили.

Населений пункт, де знаходиться завод, перебував під окупацією Росії. Завод не працював майже два місяці. Його зупинили в перший день війни.

"У цей період у ритейл постачали залишки напоїв зі складів і ті, які імпортувалися з інших країн", - йдеться у статті.

Оценка материала:

5.00 / 1
Завод Coca-Cola на Київщині поступово відновлює роботу 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
17.05.2022 491
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»