НОВОСТИ ДНЯ: Новим головнокомандувачем НАТО став “спеціаліст щодо Росії”  Як правильно зберегти ягоди та фрукти на зиму: пролежать цілий рік  Арестович розповів, скільки російських військових знищив Путін заради Лисичанська  До України привезли копію листа Карла ХІІ про визнання незалежності Запорізької Січі  Синоптикиня розповіла, коли у більшості регіонів України послабне спека  Пишні й ніжні сирники "як в ресторані" за секретним рецептом української кулінарки  Повітряний бій на Херсонщині: українські літаки вдарили по скупченню ворога і були атаковані ракетами "повітря-повітря"все новости дня
Політика
Європа
18.05.2022 804

Щоб надавати фінансову допомогу біженцям, Чехія посилює перевірку документів

Від 16 травня в Чехії посилять паспортну перевірку українців, що переїхали до Чехії, рятуючись від війни.

Міністерство внутрішніх справ Чехії повідомило про посилення паспортної перевірки для біженців з України та про виплату фінансової допомоги лише тим біженцям, які перетнули кордон України після 24 лютого 2022 року. Пише ТСН. 

Таке рішення спричинено великим напливом угорських ромів з українськими паспортами. Вони їдуть до Чехії з Угорщини та Закарпаття, щоб отримати фінансову допомогу, призначену для біженців з України. Тому від 16 травня 2022 року у всіх біженців з України будуть перевіряти штамп у паспорті та лише в разі підтвердження перетину саме українського кордону після 24 лютого 2022 року виплачувати гроші.

Нагадаємо біженці з України можуть отримати 200 євро або 5000 крон протягом трьох місяців після прибуття до Чехії.

Оценка материала:

5.00 / 1
Щоб надавати фінансову допомогу біженцям, Чехія посилює перевірку документів 5.00 5 1
Політика / Європа
18.05.2022 804
Еще материалы раздела «Європа»