НОВОСТИ ДНЯ: До України привезли копію листа Карла ХІІ про визнання незалежності Запорізької Січі  Синоптикиня розповіла, коли у більшості регіонів України послабне спека  Пишні й ніжні сирники "як в ресторані" за секретним рецептом української кулінарки  Повітряний бій на Херсонщині: українські літаки вдарили по скупченню ворога і були атаковані ракетами "повітря-повітря"  Грози, град і сильний вітер: де в Україні чекати негоди 5 липня  Військовий облік жінок в Україні: які професії під нього потрапляють і чи зможуть вони виїхати за межі України  У Росії вже немає сил для широкомасштабного наступу, - ГУРвсе новости дня
18.05.2022 363

Український виробник безалкогольних напоїв просить владу забрати його у державну власність

Київський виробник безалкогольних напоїв - корпорація "Росинка" просить центральну і міську владу посприяти йому у вирішенні судового спору з АТ "Сбербанк" щодо прав власності.

Про це під час пресконференції сказав генеральний директор корпорації «Росинка» Сергій Герман, повідомляє Укрінформ.

Як повідомляється, рішенням Господарського суду Вінницької області підприємство ще в жовтні 2016 року було визнано банкрутом і щодо нього відкрито ліквідаційну процедуру.

За словами Германа, з січня 2020 року територія і залишки майна підприємства перейшли в управління АТ "Сбербанк" за актом, виданим тому приватним виконавцем.

Після воєнного вторгнення рф в Україну в лютому 2022 року і ухвалення в березні Закону №2116-IX «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів» керівництво «Росинки» звернулося до силових і правоохоронних відомств з проханням допомогти повернути завод у державну власність для відновлення його подальшої роботи.

"На жаль, жоден із силових органів не надав чіткої відповіді, і це попри запроваджений воєнний стан і чітко доведену схему контролю заводу російськими структурами. Завод охороняли структури, які отримували плату від «Сбербанку» росії", — наголосив Герман.

Наразі керівництво підприємства знову звертається до центральної і міської влади Києва і просить посприяти підприємству у вирішенні судового спору з АТ "Сбербанк".

Як повідомлялося, Верховна Рада 12 травня ухвалила закон, що передбачає примусове вилучення в Україні таких прав власності РФ та її резидентів, як 99,772644% акцій Промінвестбанку (ПІБ, Київ), що належать держкорпорації розвитку "ВЭБ.рф", та 100% акцій Міжнародного резервного банку (МР Банк, раніше – Сбербанк, Київ), що належать Сбербанку росії.

Оценка материала:

5.00 / 1
Український виробник безалкогольних напоїв просить владу забрати його у державну власність 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
18.05.2022 363
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»