НОВОСТИ ДНЯ: Різка зміна. Наскільки знизиться температура і як довго триватиме похолодання  Зеленський розповів, чи має конфлікт з Генеральним штабом  Без військкоматного рабства, але з новими сюрпризами: що нового підготував Генштаб українцям  "Це не лише Путін": Жовква висловився про те, чому Захід не може просто знищити диктатора  Крок до об'єднання? УПЦ МП може дозволити вірянам вільно молитися у церквах ПЦУ  "Що зміниться, якщо Путіна не стане?": відома українська гімнастка назвала росіян зомбованими та недалекими людьми  Дощі з грозами йтимуть до кінця тижнявсе новости дня
Політика
Росія
19.05.2022 428

Чому у різних регіонах Росії горять військкомати та хто здатен на бунт у країні

Підпали військкоматів  у Росії – цілеспрямована кампанія протестного руху тих росіян, хто почав думати, але не хоче вмирати за Путіна.

У Росії почастішали випадки підпалів військових комісаріатів.

Про це в етері проєкту 1+1 "Нічна Варта" заявив редактор "Нова Газета. Європа" Кирило Мартинов.

Також він ексклюзивно розповів, як побудована система контролю росіян Путіним та чи можливий військовий переворот в російській армії.

"Дев’ять військкоматів підпалили в Росії за останні тижні, і в цьому є раціональність. Люди думають, що спаливши його, можна буде не йти воювати. І це показує частину настроїв людей. Це і знищення документів, і прояв протестного руху проти війни”, - пояснив він.

На запитання про те, скільки росіян має загинути, щоб розпочався масовий протест, Кирило Мартинов зазначив: "Путін воює не з тими росіянами, які здатні на протестний рух. На війну їдуть люди з депресивних та бідних регіонів, з національних республік. Вони не здатні на бунт. Путіну головне, щоб великі міста жили спокійно, поки “гарматне м'ясо” Росії з регіонів вмирає".

Журналіст Євген Куксін поцікавився станом економічних еліт Росії та долею Романа Абрамовича.  З одного боку, санкції створили проблеми багатіям навколо Кремля, з іншого - ми бачимо їхнє об’єднання навколо Путіна.

“Російські бізнесмени хотіли б незалежності, але вони опинилися в ситуації, коли вони мають стиснути зуби і догоджати Путіну. Варіантів немає. І в Росії взагалі немає олігархів, як у розумінні України. Весь середній та великий бізнес підпорядкований Кремлю”, - сказав він.

Повну версію проєкту “Нічна Варта” 1+1 та розмови з Кирилом Мартиновим, редактором "Нова Газета. Європа" дивіться у сюжеті.

Оценка материала:

5.00 / 1
Чому у різних регіонах Росії горять військкомати та хто здатен на бунт у країні 5.00 5 1
Політика / Росія
19.05.2022 428
Еще материалы раздела «Росія»