НОВОСТИ ДНЯ: До України привезли копію листа Карла ХІІ про визнання незалежності Запорізької Січі  Синоптикиня розповіла, коли у більшості регіонів України послабне спека  Пишні й ніжні сирники "як в ресторані" за секретним рецептом української кулінарки  Повітряний бій на Херсонщині: українські літаки вдарили по скупченню ворога і були атаковані ракетами "повітря-повітря"  Грози, град і сильний вітер: де в Україні чекати негоди 5 липня  Військовий облік жінок в Україні: які професії під нього потрапляють і чи зможуть вони виїхати за межі України  У Росії вже немає сил для широкомасштабного наступу, - ГУРвсе новости дня
Політика
Росія
19.05.2022 663

Путін відправив до України 5 тисяч бурятів: журналістка розповіла про антивоєнний рух у республіці

В Україні воює 5 000 бурятів, яких Путін відправив вбивати людей і нищити інфраструктуру.

Водночас, попри велику кількість вбитих, протест росіян проти Путіна сьогодні навряд чи можливий. Журналістка з Бурятії каже, що поки Росія залишається в теперішньому вигляді, жодні зміни в ній неможливі.

Про це розповіла в ефірі проєкту 1+1 "Нічна Варта" журналістка "Радіо Свобода" з Бурятії Раджана Дугар.

"Путін використовує непропорційне число військових з неросійських регіонів. Особливо це стосується Бурятії. В Україні воюють вже 5 тисяч бурятів. Водночас населення усієї Бурятії менше 500 000. Путін відправив на війну понад 1% населення нашої народності. Такого немає у жодному регіоні", - сказала вона.

На запитання ведучого, скільки бурятів має загинути, щоб у РФ розпочалась "бурятська революція", Раджана Дугар заявила, що незважаючи на кількість вбитих, революція неможлива. Росія, за її словами, перетворилася на фашистську державу, і поки вона залишається в такому вигляді, жодні зміни в ній неможливі

Також вона розповіла, що Бурятія - дуже бідний регіон, дотаційний, і велика революція там розпочатися не може.

"А от такі регіони як Татарстан, республіки Північного Кавказу, Урал, Далекий Схід. Росія взагалі немонолітна, і в регіонах існує справжній сепаратизм", - додала Раджана Дугар.

Нагадаємо, трупи постійно привозять з України: в столиці Бурятії спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін відправив до України 5 тисяч бурятів: журналістка розповіла про антивоєнний рух у республіці 5.00 5 1
Політика / Росія
19.05.2022 663
Еще материалы раздела «Росія»