НОВОСТИ ДНЯ: Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"  Як можуть покарати чоловіків, які не повертаються вчасно з-за кордону: пояснення  В Україні спрощують військово-лікарські комісії: Зеленський підписав два законопроєкти  Скільки ударів по медзакладах України Росія завдала з початку війни: дані ВООЗвсе новости дня
Політика
Європа
21.05.2022 470

Шредер пішов із ради директорів «роснєфті»

Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер залишив посаду голови ради директорів російської державної компанії "роснєфть".

630_360_1459336313-2272_21.05.22

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у заяві компанії.

Разом з ним раду директорів залишив також Маттіас Варніг - керуючий директор компанії Nord Stream AG, оператор газопроводу "Північний потік - 2".

ПАТ «НК «роснєфть» поінформувала, що Шредер і Варніг «повідомили про неможливість продовження своїх повноважень у Раді директорів компанії».

Компанія «з розумінням ставиться до їхнього рішення і дякує за постійну підтримку». У "роснєфті" також заявили про неоціненну роль Шредера і Варніга «у реалізації масштабних інфраструктурних проєктів росії і Німеччини, спрямованих на підвищення ефективності німецької економіки та її промисловості, благополуччя її громадян».

Як повідомлялося напередодні, бюджетний комітет Бундестагу відібрав у ексканцлера ФРН Герхарда Шредера (1998-2005) деякі привілеї. Зокрема, закрито офіс, який, за традицією, надають колишнім главам уряду ФРН.

Маттіас Варніг – керуючий директор компанії Nord Stream AG. Колишній співробітник Міністерства державної безпеки НДР ("Штазі").

Ця новина прийшла на тлі повномасштабної російської агресії, що триває в Україні. Проти росії в ЄС запроваджено п'ять пакетів санкцій.

Оценка материала:

5.00 / 2
Шредер пішов із ради директорів «роснєфті» 5.00 5 2
Політика / Європа
21.05.2022 470
Еще материалы раздела «Європа»