НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Політика
Світ
21.05.2022 348

Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN

Сполучені Штати мають намір зберегти присутність у Європі близько 100 тисяч військових у подальшій перспективі, якщо тільки росія не вдасться до ескалації та не загрожуватиме Фінляндії й Швеції або іншим членам НАТО.

630_360_1497707325-4339_21.05.22

Про це повідомив у п’ятницю американський телеканал CNN із посиланням на представників адміністрації США, передає Укрінформ.

«Ця кількість може тимчасово збільшуватися, якщо НАТО проводитиме додаткові військові навчання в регіоні, а також якщо США розгорнуть нові бази в Європі для реагування на зміни середовища безпеки», - зауважується в публікації.

За словами чиновників, ці плани розглядалися під час зустрічі глав воєначальників країн НАТО в четвер у Брюсселі. Про це також йтиметься на зустрічі міністрів оборони Альянсу в червні та на саміті в Мадриді пізніше того ж місяця.

Як повідомлялося, США збільшили загальну кількість військ у Європі з 60 до 100 тисяч після вторгнення росії в Україну. При цьому, були посилені військові бази вздовж східного флангу Європи – метою додаткового стримування росії й підвищення обороноздатності НАТО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN 5.00 5 1
Політика / Світ
21.05.2022 348
Еще материалы раздела «Світ»