НОВИНИ ДНЯ: Експерт назвав головну помилку Трампа у діалозі з Росією: чим це може обернутися для України  Орбан під загрозою: в Угорщині опитування показують перевагу опозиції  Генсек НАТО наголосив на пріоритеті України у військових закупівлях ЄС  У Києві та області оголошено перший рівень небезпеки 27 січня: яка причина  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Україна
22.05.2022 769

Верховна рада продовжила воєнний стан до 23 серпня

Воєнний стан в Україні триватиме як мінімум до 23 серпня. Верховна рада затвердила відповідний президентський указ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram нардепа Ярослава Железняка.

Повідомляється, що подання президента Володимира Зеленського зачитав у парламенті секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов. Нардепи підтримали указ 320 голосами.

Таким чином, воєнний стан продовжується з 05:30 25 травня 2022 ще на 90 діб. Тобто до 23 серпня.

Зазначимо, цей режим дозволяє обмежувати конституційні права та свободи. Повний перелік таких заходів міститься в указі президента.

Воєнний стан в Україні може супроводжуватися:

  • посиленням охорони об'єктів особливої важливості

  • трудовий обов'язком

  • примусовим відчуженням майна

  • комендантською годиною

  • особливим режимом в'їзду та виїзду

  • обмеженням свободи пересування

  • забороною на мітинги та масові заходи

  • забороною на торгівлю зброєю та алкоголем

  • забороною військовозобов'язаним міняти місце проживання тощо.

Нагадаємо, до цього народний депутат і представник президента в КСУ Федір Веніславський пояснив, що воєнний стан продовжується відразу на три місяці, оскільки при контрнаступі доведеться вирішувати специфічні завдання, і звільнення України навряд чи завершиться в короткі терміни.

Оценка материала:

5.00 / 1
Верховна рада продовжила воєнний стан до 23 серпня 5.00 5 1
Політика / Україна
22.05.2022 769
Еще материалы раздела «Україна»