НОВОСТИ ДНЯ: До України привезли копію листа Карла ХІІ про визнання незалежності Запорізької Січі  Синоптикиня розповіла, коли у більшості регіонів України послабне спека  Пишні й ніжні сирники "як в ресторані" за секретним рецептом української кулінарки  Повітряний бій на Херсонщині: українські літаки вдарили по скупченню ворога і були атаковані ракетами "повітря-повітря"  Грози, град і сильний вітер: де в Україні чекати негоди 5 липня  Військовий облік жінок в Україні: які професії під нього потрапляють і чи зможуть вони виїхати за межі України  У Росії вже немає сил для широкомасштабного наступу, - ГУРвсе новости дня
Політика
Європа
23.05.2022 449

росіяни не можуть відновити аеродром у Тирасполі – пропили техніку та апаратуру

Виконати завдання москви щодо відновлення військового аеродрому і техніки в Тирасполі влада невизнаного Придністров’я неспроможна через пануючі корупцію і недбальство.

Про це заявив у недільному відеозверненні очільник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, передає Укрінформ.

«У невизнаному Придністров'ї російський контингент отримав завдання відновити військовий аеродром та техніку в Тирасполі. Але здається за багато років перебування в Придністров’ї усе, що зробили тут російські війська - пропили усі залишки воєнної техніки та апаратури. Виявилось, що відновлювати нічого і нічим. Хоча, згідно з документами, всі запасні частини були в наявності», - зазначив Марченко.

Чергові потуги росіян загострити обстановку в регіоні виявились марними через звичні корупцію і недбальство місцевого начальства, сказав керівник ОВА.

Як повідомляв Укрінформ із посиланням на радника Президента України Михайла Подоляка, Придністровський регіон є дестабілізуючим чинником як для Республіки Молдова, так і для України.

Оценка материала:

5.00 / 1
росіяни не можуть відновити аеродром у Тирасполі – пропили техніку та апаратуру 5.00 5 1
Політика / Європа
23.05.2022 449
Еще материалы раздела «Європа»