НОВОСТИ ДНЯ: Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липні  Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Україну  Грози та спека до +35: прогноз погоди на тиждень  Кабачки, смажені в сухарях: улюблена літня стрававсе новости дня
Політика
Європа
24.05.2022 817

Розвідка Фінляндії не вірить у здатність росії посилити новий кордон з НАТО

Після вступу Фінляндії до НАТО росія заявлятиме про необхідність посилити кордон з Альянсом, але через брак ресурсів не зможе цього зробити.

Таку думку висловив голова розвідувального центру Оборонних сил Фінляндії полковник Есапеккі Вехкаоя, повідомляє Укрінформ із посиланням на Yle.

«росія вважатиме за необхідне посилити свою військову присутність на новому кордоні з НАТО, однак плани та реальність у рф відрізняються», - сказав очільник розвідцентру.

На його думку, найближчі кілька років у цьому напрямку не буде вжито дуже значних практичних заходів, зокрема тому, що російська армія зазнала і продовжує зазнавати значних втрат в Україні.

Вехкаоя також запевнив, що військова розвідка Фінляндії має «дуже добру здатність бачити і чути», що відбувається і планується у сусідніх регіонах.

Як повідомляв Укрінформ, 18 травня уряди Фінляндії та Швеції передали офіційні заявки на приєднання до НАТО. Для завершення процесу відповідне рішення на національному рівні мають ухвалити всі 30 країн Альянсу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Розвідка Фінляндії не вірить у здатність росії посилити новий кордон з НАТО 5.00 5 2
Політика / Європа
24.05.2022 817
Еще материалы раздела «Європа»