НОВОСТИ ДНЯ: Без військкоматного рабства, але з новими сюрпризами: що нового підготував Генштаб українцям  "Це не лише Путін": Жовква висловився про те, чому Захід не може просто знищити диктатора  Крок до об'єднання? УПЦ МП може дозволити вірянам вільно молитися у церквах ПЦУ  "Що зміниться, якщо Путіна не стане?": відома українська гімнастка назвала росіян зомбованими та недалекими людьми  Дощі з грозами йтимуть до кінця тижня  Volkswagen ліквідує виробництво одного з двох заводів у Росії  Путін помре у своєму кабінеті наприкінці літа: російський екстрасенс приголомшив прогнозом щодо смерті диктаторавсе новости дня
Бізнес
Економіка
24.05.2022 284

ЄС схвалив четвертий військовий транш для України ще на 500 млн євро

Рада Європейського союзу схвалила четвертий транш на надання військової допомоги для України. Його сума складе 500 млн євро.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Рада ЄС.

Повідомляється, що погоджено ще 500 млн євро на військову допомогу для України, що доведе сумарно виділені кошти на ці цілі до 2 млрд євро.

"Історія завтрашнього дня пишеться сьогодні, на полях битв України. З цими 500 млн євро євро ЄС виділив загалом 2 млрд євро на підтримку поставок військової техніки для Збройних сил України. Ця підтримка - лише частина зусиль Європи, спрямованих на те, щоб допомогти Україні захистити себе. ЄС і його держави-члени сповнені рішучості продовжувати. Ми робили це з початку війни і будемо продовжувати до кінця", - заявив верховний представник із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

Також повідомляється, що з нового траншу 490 млн євро направлять на поставку військового обладнання відповідно до заявок уряду України. Решта 10 млн євро - на закупівлю палива, аптечок і засобів індивідуального захисту.

Зазначимо, попередні транші були узгоджені 28 лютого, 23 березня і 13 квітня 2022 року.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЄС схвалив четвертий військовий транш для України ще на 500 млн євро 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
24.05.2022 284
Еще материалы раздела «Економіка»