НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Політика
Росія
24.05.2022 341

У РФ різко збільшився імпорт кнопкових телефонів

Поставки кнопкових телефонів до РФ у першому кварталі зросли на 43%, водночас імпорт смартфонів скоротився на 14% - експерти пов'язують це з рішенням найбільших виробників смартфонів, призупинити постачання.

Голова аналітичного центру GS Group Олександр Сурков пояснив популярність кнопкових телефонів не лише їхньою низькою ціною, "довгою" батареєю та відсутністю виходу до Мережі.

Про це пише РБК із посиланням на звіт аналітичного центру GS Group.

Так, постачання кнопкових телефонів до РФ за перші три місяці цього року зросли на 43% порівняно з тим же періодом минулого року та досягли 3,5 млн пристроїв.

Імпорт смартфонів скоротився на 14% - 6,8 млн штук.

Загалом до РФ у першому кварталі завезли стільки ж телефонів та смартфонів, що й за аналогічний період минулого року - 10,3 млн пристроїв. Обсяг цього ринку через зростання цін виріс на 10% і досяг 197 млрд рублів.

Зазначається, що кількість ввезених до Росії кнопкових телефонів у першому кварталі виявилася на рівні аналогічного періоду 2017 року, але нижче, ніж  2019 році (4,2 млн пристроїв). У перші три місяці 2022 року понад половина імпорту кнопкових телефонів припало на російські бренди Inoi, F+ та BQ (1,9 млн штук).

Нагадаємо, від лютого деякі компанії, зокрема, Apple і Samsung, призупинили постачання смартфонів до Росії.

Оценка материала:

5.00 / 2
У РФ різко збільшився імпорт кнопкових телефонів 5.00 5 2
Політика / Росія
24.05.2022 341
Еще материалы раздела «Росія»