НОВОСТИ ДНЯ: Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липні  Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Україну  Грози та спека до +35: прогноз погоди на тиждень  Кабачки, смажені в сухарях: улюблена літня стрававсе новости дня
Політика
Світ
25.05.2022 256

Шольц заявив, що не розуміє країни, які підтримують росію

Канцлер ФРН Олаф Шольц не розуміє країни, які підтримують росію, що нині веде загарбницьку війну проти сусідньої держави.

630_360_1642061168-400_25.05.22

Про це він заявив під час пресконференції у Преторії, де перебуває з візитом, передає Укрінформ.

«Щодо війни, яку росія почала проти України, то це агресивна війна. Мета росії – завоювати українську територію, яка не належить росії», - сказав Шольц.

Він зазначив, що це має бути зрозумілим кожному, як і виклик, який стоїть перед українським народом, який захищає свою територіальну цілісність і суверенітет.

Канцлер зазначив, що всі згодні з тим, що кордони не можна змінювати силою.

«Ми – Німеччина, Європейський Союз та багато інших країн – прийняли дуже свідоме рішення підтримати Україну фінансово, гуманітарною допомогою і, звісно, також постачанням військової зброї, щоб вона могла захиститися. І ми запровадили санкції, які необхідні, щоб цю війну закінчити», - сказав Шольц.

Він визнав при цьому, що «існують різні точки зору з приводу того, як це оцінювати», і є країни, які голосували на користь росії в ООН. «Я не можу це акцептувати. І це неприйнятно», - заявив німецький канцлер. Він також наголосив на тому, що всі мають працювати над тим, аби покласти край цій загарбницькій війні, від якої постраждали багато країн і в Азії, в Африці, на півдні Америки.

Президент ПАР Сиріл Рамафоса утримався від критики росії, натомість критикував антиросійські санкції, від яких, мовляв, постраждають інші країни. Він також наполягав на тому, що діалог - це єдиний спосіб, який Південна Африка вважає шляхом припинення «конфлікту». Свою позицію він обґрунтував тим, що з режимом апартеїду в Південній Африці було покінчено шляхом переговорів.

Як повідомлялося, у березні під час голосування на засіданні Генасамблеї ООН щодо резолюції проти російського вторгнення Південна Африка утрималася разом із групою з 17 африканських країн (загалом утрималися 35 країн, проти були 5).

Південна Африка стала останнім пунктом африканського турне Шольца, під час якого він відвідав також Сенегал і Нігерію.

Оценка материала:

5.00 / 1
Шольц заявив, що не розуміє країни, які підтримують росію 5.00 5 1
Політика / Світ
25.05.2022 256
Еще материалы раздела «Світ»