НОВОСТИ ДНЯ: путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко  "Калінінград може перетворитися на безлюдну пустелю": експерт розповів про "біль" Путіна  Спека змінюватиметься грозами: синоптики дали детальний прогноз на липень  Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липні  Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
25.05.2022 593

Співачка Тамара Гвердцителі втекла з Росії і згадала про маму-одеситку

Артистка скасувала заплановані на півроку вперед концерти.

Грузинська і російська естрадна співачка Тамара Гвердцителі скасувала концерти в Росії. Заходи були розплановані до осені. Зараз вона знаходиться в Тбілісі. Про подробиці свого рішення зірка розповіла в інтерв'ю одному з телеканалів. Пише УНІАН. 

Причиною переїзду стала підтримка родини, каже Тамара. У неї всі предки родом з Одеси, в тому числі і мама, яка постійно плаче через обстріли міста.

"Вона часто плаче. Всі мої предки з Одеси родом. Для моєї мами там всі вулиці рідні. Дуже мені важко про це говорити", - сказала народна артистка РФ. Тамара Гвердцителі уточнила, що вона поважає Росію, так як прожила в країні більше 30 років, але "почуття Батьківщини є найвищим". Те, що в майбутньому у неї можуть бути концерти в РФ - не виключає. Однак каже, що це буде в "невизначеному майбутньому".

Оценка материала:

5.00 / 2
Співачка Тамара Гвердцителі втекла з Росії і згадала про маму-одеситку 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
25.05.2022 593
Еще материалы раздела «Суспільство»