НОВОСТИ ДНЯ: У Батумі перебуває танкер з російськими підсанкційними нафтопродуктами - ЗМІ  путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко  "Калінінград може перетворитися на безлюдну пустелю": експерт розповів про "біль" Путіна  Спека змінюватиметься грозами: синоптики дали детальний прогноз на липень  Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липнівсе новости дня
Політика
Україна
25.05.2022 926

Українці стають дедалі більшими оптимістами

Попри повномасштабну війну з Росією українці стали оптимістичніше дивитися у майбутнє країни, ніж це було у листопаді 2021 року.

Про це йдеться у результатах соцопитування групи Рейтинг.

Респондентам пропонували такі варіанти відповіді на питання про майбутнє країни та отримали результати (у дужках – дані Інституту соціології НАН на листопад 2021 року):

Скоріш за все ситуація покращуватиметься – 76% (13%),

Ситуація ні покращуватиметься, ні погіршуватиметься – 13% (38%),

Важко відповісти – 4% (14%),

Скоріш за все ситуація погіршуватиметься – 7% (35%).

Соціологи зазначили, що відповіді досить однорідні щодо регіонального та вікового розподілу – всі регіони вірять у краще майбутнє України.

Опитування проводилося 18-19 травня телефоном серед 2000 повнолітніх українців у всій країні, окрім Криму, ОРДЛО та територій, де тимчасово відсутній зв'язок. Теоретична похибка – до 2,2%.

Оценка материала:

3.00 / 4
Українці стають дедалі більшими оптимістами 3.00 5 4
Політика / Україна
25.05.2022 926
Еще материалы раздела «Україна»