НОВОСТИ ДНЯ: "Калінінград може перетворитися на безлюдну пустелю": експерт розповів про "біль" Путіна  Спека змінюватиметься грозами: синоптики дали детальний прогноз на липень  Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липні  Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Українувсе новости дня
Політика
Європа
27.05.2022 3148

Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті

Від 1 червня країни Європи скасовують безкоштовний проїзд у транспорті для біженців з України

8b78e3b479f840c39b6959a9453b1421_27.05.22

Які країни скасовують безкоштовний проїзд для українських біженців. Пише ТСН.

Раніше для безкоштовного проїзду українцям потрібно було лише пред'явити паспорт, документ про перетин кордону тощо (залежно від країни). Від 1 червня, за інформацією Європейського Союзу підтримки України, скасовується безкоштовний проїзд у транспорті Польщі, Німеччини, Болгарії, Швейцарії та Чехії.

Польща вже скасувала безкоштовний проїзд у громадському транспорті Варшави. Щодо проїзду в регіональних поїздах та поїздах міжнародного залізничного сполучення очікуємо від уряду Польщі додаткового роз'яснення.

Натомість для українців діятиме пільговий проїзд у вигляді пільгових проїзних. У Німеччині проїзний документ на всі види міського транспорту та на регіональні поїзди коштуватиме 9 євро, у Чехії проїзний документ на всі види громадського транспорту стане  у близько 7 євро.

Від 1 червня 2022 року також можуть змінитися в тих країнах, які наразі не заявляли про такі плани. За актуальною інформацією можна стежити на спеціальному сайті ЄС для біженців.

Оценка материала:

5.00 / 3
Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті 5.00 5 3
Політика / Європа
27.05.2022 3148
Еще материалы раздела «Європа»