НОВОСТИ ДНЯ: "Це не лише Путін": Жовква висловився про те, чому Захід не може просто знищити диктатора  Крок до об'єднання? УПЦ МП може дозволити вірянам вільно молитися у церквах ПЦУ  "Що зміниться, якщо Путіна не стане?": відома українська гімнастка назвала росіян зомбованими та недалекими людьми  Дощі з грозами йтимуть до кінця тижня  Volkswagen ліквідує виробництво одного з двох заводів у Росії  Путін помре у своєму кабінеті наприкінці літа: російський екстрасенс приголомшив прогнозом щодо смерті диктатора  В Україні попередили про грози та шквали 7 липня: де очікувати негодувсе новости дня
Політика
Україна
27.05.2022 1105

Війна в Україні може тривати до кінця року і довше – розвідка

Представник військової розвідки України Вадим Скібіцький вважає, що президент Росії Володимир Путін готовий вести довготривалу війну проти України – щонайменше до кінця 2022 року.

Про це від заявив в інтерв'ю "Крим.Реалії" – проєкту "Радіо Свобода"

"Путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року – це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони і від тої допомоги яку нам надають", – зазначив він.

За словами Скібіцького, різні кола намагалися переконати Володимира Путіна не починати війну, але це не вдалося. Він планує керувати Росією до кінця своїх днів, від сценарію "наступник" чинний президент РФ давно відмовився.

"Він нікому не довіряє, нікого не чує. У нього є свої плани, які стосуються відновлення російської імперії, він це заявив на весь світ. Його намагалися переконати іноземні лідери, були спроби переконати від політичного бомонду, представників економічного блоку РФ, олігархів, але їм це не вдалося. Війна, яку він хоче вести, вона буде довготривалою. Це людина, яка не хоче здавати свої позиції", – пояснює Скібіцький

За словами представника ГУР, оточити українську армію на сході України і вийти на кордони Луганської і Донецької – таке завдання у армії РФ зараз, але російське військове керівництво коригує плани щомісяця.

Росія планує залишитися на півдні України надовго, про що свідчить розгортання армією РФ потужного угруповання на окупованих територіях, укріплення ліній оборони, мінування доріг і мостів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Війна в Україні може тривати до кінця року і довше – розвідка 5.00 5 2
Політика / Україна
27.05.2022 1105
Еще материалы раздела «Україна»