НОВОСТИ ДНЯ: "Калінінград може перетворитися на безлюдну пустелю": експерт розповів про "біль" Путіна  Спека змінюватиметься грозами: синоптики дали детальний прогноз на липень  Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липні  Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Українувсе новости дня
Політика
Україна
28.05.2022 600

Остання можливість ротації без відкритої мобілізації: Кремль готує резервні батальйони для участі у війні в Україні

Група Conflict Intelligence Team отримала доступ до наказу Генерального штабу РФ від 11 травня, в якому йдеться, щоб у військових округах сформували резервні батальйони із офіцерів, контрактників і резервістів.

Зокрема, відповідно до наказу, військові округи повинні підготувати резервні батальйони, які відправлять на 30-денне навчання на полігонах по всій території Росії. Пише ТСН. 

Про це в інтерв'ю розповів засновник Conflict Intelligence Team Руслан Левієв.

Він припустив, що це поповнення російської армії – остання можливість ротації для Кремля без відкритої мобілізації. Левієв додав, що йдеться орієнтовно про 60-70 батальйонів, які можуть відправити на війну до України для заміни підрозділів, що втратили боєздатність.

"Резервні батальйони можуть бути сформовані з офіцерів, контрактників, які ще не беруть участі у війні в Україні, а також резервістів, яких переконали підписати короткотерміновий контракт", – сказав Левієв.

Нагадаємо, як раніше повідомляло командування Повітряних сил ЗСУ, сили ЗСУ в небі над Херсонщиною збили російський винищувач.

Оценка материала:

5.00 / 2
Остання можливість ротації без відкритої мобілізації: Кремль готує резервні батальйони для участі у війні в Україні 5.00 5 2
Політика / Україна
28.05.2022 600
Еще материалы раздела «Україна»