НОВОСТИ ДНЯ: "Це не лише Путін": Жовква висловився про те, чому Захід не може просто знищити диктатора  Крок до об'єднання? УПЦ МП може дозволити вірянам вільно молитися у церквах ПЦУ  "Що зміниться, якщо Путіна не стане?": відома українська гімнастка назвала росіян зомбованими та недалекими людьми  Дощі з грозами йтимуть до кінця тижня  Volkswagen ліквідує виробництво одного з двох заводів у Росії  Путін помре у своєму кабінеті наприкінці літа: російський екстрасенс приголомшив прогнозом щодо смерті диктатора  В Україні попередили про грози та шквали 7 липня: де очікувати негодувсе новости дня
Політика
Україна
28.05.2022 272

У Білорусі обмежують в'їзд та перебування у прикордонній смузі у трьох районах, що межують з Україною

У Білорусі запроваджують обмеження на в'їзд та тимчасове перебування у прикордонній смузі на території Брагинського, Лоївського та Хойніцького районів Гомельської області, що межують з кордоном України.

Тимчасові обмеження почнуть діяти від 1 червня до 31 серпня.

Про це повідомляє Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь. Пише ТСН. 

Обмеження, що запроваджуються, не поширюються на осіб, які виконують службові обов'язки та беруть участь у заходах з охорони Державного кордону на зазначеній території.

Також у зазначений період зупиняється видавання перепусток у прикордонну смугу на території Брагинського, Лоївського та Хойніцького районів Гомельської області.

Нагадаємо, що на Волинському та Поліському напрямках перебувають до семи батальйонів Збройних сил Білорусі, які продовжують виконувати завдання з посилення ділянки українсько-білоруського кордону. Крім цього, в Гомельській області розгорнули маневрову групу радіоелектронної боротьби зі складу армії РБ.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Білорусі обмежують в'їзд та перебування у прикордонній смузі у трьох районах, що межують з Україною 5.00 5 1
Політика / Україна
28.05.2022 272
Еще материалы раздела «Україна»