НОВОСТИ ДНЯ: "Це не лише Путін": Жовква висловився про те, чому Захід не може просто знищити диктатора  Крок до об'єднання? УПЦ МП може дозволити вірянам вільно молитися у церквах ПЦУ  "Що зміниться, якщо Путіна не стане?": відома українська гімнастка назвала росіян зомбованими та недалекими людьми  Дощі з грозами йтимуть до кінця тижня  Volkswagen ліквідує виробництво одного з двох заводів у Росії  Путін помре у своєму кабінеті наприкінці літа: російський екстрасенс приголомшив прогнозом щодо смерті диктатора  В Україні попередили про грози та шквали 7 липня: де очікувати негодувсе новости дня
Бізнес
Економіка
28.05.2022 814

НБУ відмовиться від фіксації курсу гривні до долара, але для цього повинні бути передумови

Національний банк України відмовиться від фіксованого курсу гривні до долара, коли для цього виникнуть передумови. Заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук заявив про це на зустрічі з представниками асоціації IT Ukraine.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НБУ.

"Ми точно знаємо, що ми хочемо повернутися до плаваючого обмінного курсу. Питання в тому, що для цього мають бути макроекономічні передумови, щоб уникнути негативного впливу для системи. І над цим ми постійно працюємо", - сказав Ніколайчук.

Він також нагадав, що всі поточні обмеження є тимчасовими. З самого початку введення обмежень Національний банк їх адаптовує та оновлює для того, щоб вони відповідали поточним реаліям. Пріоритет НБУ - забезпечити рівні умови для всіх верств суспільства та зберегти фінансову стабільність.

Оценка материала:

5.00 / 2
НБУ відмовиться від фіксації курсу гривні до долара, але для цього повинні бути передумови 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
28.05.2022 814
Еще материалы раздела «Економіка»