НОВОСТИ ДНЯ: До Києва прийшло "бабине літо". Кліматологи розповіли, як довго воно триватиме  Вчені з'ясували, скільки в галактиці існує схожих на Землю планет  Посвідчення водія знову можна відновити онлайн: як це зробити  США можуть завдати ядерного удару по Москві - The Sun  У розпал бабиного літа в Україну йдуть дощі: де та коли чекати на опади  Україна заарештувала 2 млрд гривень активів російського олігарха Фрідмана  Отримали відмову. Резніков розповів, як Росія намагалась придбати зимове обмундируваннявсе новости дня
Політика
Україна
30.05.2022 228

Верещук радить мешканцям захоплених територій не брати російські паспорти

Міністр з питань реінтеграції окупованих територій України Ірина Верещук радить тим громадянам, які мешкають на тимчасово захоплених рф територіях, виїжджати звідти на підконтрольні українському урядові території і не брати російський паспорт.

630_360_1647947321-720_30.05.22

Про це вона написала у Телеграмі, передає Укрінформ.

За її словами, після 24 лютого життя всіх українців змінилося, і особливо це стосується тих, хто зараз проживає на тимчасово захоплених рф територіях. Верещук зазначила, що цим людям дуже непросто, багато хто з них наразі має приймати важкі доленосні рішення для себе та своїх сімей.

"Постають два основні питання: Чи залишатися жити під тимчасовою окупацією? Якщо залишатися під окупацією, чи брати російський паспорт? Не заглиблюючись в юридичні, політичні та моральні питання як міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій раджу наступне: Переїжджати на підконтрольну територію", - зазначила Верещук.

Вона уточнила, що знає, що виїхати на підконтрольну українській владі територію непросто, але порадила знаходити шляхи та можливості для цього, "бо йдеться про вашу безпеку й долю вашу та ваших дітей".

Також вона порекомендувала українцям не брати російський паспорт. "Знаю, що це може бути непросто, але у довгостроковій перспективі російське громадянство створить вам більше проблем, ніж вигоди. Отже, не беріть російські паспорти, не залишайтеся в окупації", - уточнила міністр.

Вона висловила думку, що, можливо, ця війна з рф буде кривавішою, ніж ми уявляли і довшою, ніж ми очікували.

"Землю свою ми не віддамо. Ми за неї воюємо і ми її відвоюємо!" - зазначила Верещук.

Як повідомлялося, Верещук обговорила з міністром економічного розвитку ФРН фінансування проєктів з покращення житлових умов ВПО.

Оценка материала:

5.00 / 2
Верещук радить мешканцям захоплених територій не брати російські паспорти 5.00 5 2
Політика / Україна
30.05.2022 228
Еще материалы раздела «Україна»