НОВОСТИ ДНЯ: Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера  Путін лише за 2 тижні припустився одразу 5 смертоносних помилок – Піонтковський  До Києва прийшло "бабине літо". Кліматологи розповіли, як довго воно триватиме  Вчені з'ясували, скільки в галактиці існує схожих на Землю планет  Посвідчення водія знову можна відновити онлайн: як це зробити  США можуть завдати ядерного удару по Москві - The Sun  У розпал бабиного літа в Україну йдуть дощі: де та коли чекати на опадивсе новости дня
Політика
Росія
31.05.2022 498

"Я перелякана": росіяни скаржаться на відсутність роботи, а влада звітує про успіхи

У Росії, незважаючи на звіти влади про успішне скорочення безробіття, ситуація на ринку праці погіршується. Росіяни не можуть знайти роботу, у деяких галузях кількість вакансій скоротилася наполовину.

"Попиту немає. Чесно кажучи, я перелякана", – розповіла Financial Times росіянка Наталія Клюєва, назвавши бізнес у Росії "замороженим", тоді як західні фірми "пішли" з країни. "У мене двоє дітей, непогашені кредити, незавершене будівництво... а я сиджу вдома, варю борщ, як дурень". Пише OBOZREVATEL.

У країні, де значна частина працівників найнята державою, а також із нещодавно затвердженим підвищенням пенсій та мінімальної заробітної плати, більшість росіян не зазнали кардинальних змін у повсякденному житті.

Пожвавлені доходи від експорту нафти і газу також дали Кремлю кошти для стимулювання приватного сектора, а не звільнення працівників. Безробіття залишилося на рівні близько 4%, що дозволило уникнути сплесків, що спостерігалися під час пандемії.

Хоча показники безробіття в цілому залишаються стабільними, онлайн-платформа з підбору персоналу HeadHunter виявила, що кількість вакансій, що рекламуються, у квітні скоротилася на 28% порівняно з довоєнним лютим. Оголошення про вакансії в галузі маркетингу, PR, управління персоналом, управління та банківської справи впали на 40-55%.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російські аналітики знайшли ще один спосіб уникнути дефолту – за допомогою спеціальних трактувань умов випуску облігацій. Однак ця схема вимагатиме серйозної юридичної тяганини.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Я перелякана": росіяни скаржаться на відсутність роботи, а влада звітує про успіхи 5.00 5 2
Політика / Росія
31.05.2022 498
Еще материалы раздела «Росія»