НОВОСТИ ДНЯ: Чому в Україні переводять годинники на зимовий час: де цього не роблять  Відключення світла в Україні: скільки цього року коштує купити “екофлоу”, генератори, павербанки та гірлянди  Робота розробника українських ракет "Нептун", "Стугна" і "Корсар" заблокована: подробиці скандалу навколо КБ "Луч"  Прогноз погоди на жовтень в Україні: коли очікувати снігу і заморозків  У Раді хочуть скасувати "правки Лозового" та строки давності корупційних злочинів  В Україні шукають десятки тисяч робітників: які професії найзатребуваніші, де та скільки платять  В Україні 1 жовтня переважно без опадів, вдень до +27°все новости дня
Політика
Росія
31.05.2022 656

"Я перелякана": росіяни скаржаться на відсутність роботи, а влада звітує про успіхи

У Росії, незважаючи на звіти влади про успішне скорочення безробіття, ситуація на ринку праці погіршується. Росіяни не можуть знайти роботу, у деяких галузях кількість вакансій скоротилася наполовину.

"Попиту немає. Чесно кажучи, я перелякана", – розповіла Financial Times росіянка Наталія Клюєва, назвавши бізнес у Росії "замороженим", тоді як західні фірми "пішли" з країни. "У мене двоє дітей, непогашені кредити, незавершене будівництво... а я сиджу вдома, варю борщ, як дурень". Пише OBOZREVATEL.

У країні, де значна частина працівників найнята державою, а також із нещодавно затвердженим підвищенням пенсій та мінімальної заробітної плати, більшість росіян не зазнали кардинальних змін у повсякденному житті.

Пожвавлені доходи від експорту нафти і газу також дали Кремлю кошти для стимулювання приватного сектора, а не звільнення працівників. Безробіття залишилося на рівні близько 4%, що дозволило уникнути сплесків, що спостерігалися під час пандемії.

Хоча показники безробіття в цілому залишаються стабільними, онлайн-платформа з підбору персоналу HeadHunter виявила, що кількість вакансій, що рекламуються, у квітні скоротилася на 28% порівняно з довоєнним лютим. Оголошення про вакансії в галузі маркетингу, PR, управління персоналом, управління та банківської справи впали на 40-55%.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російські аналітики знайшли ще один спосіб уникнути дефолту – за допомогою спеціальних трактувань умов випуску облігацій. Однак ця схема вимагатиме серйозної юридичної тяганини.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Я перелякана": росіяни скаржаться на відсутність роботи, а влада звітує про успіхи 5.00 5 2
Політика / Росія
31.05.2022 656
Еще материалы раздела «Росія»