НОВИНИ ДНЯ: Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для Українивсі новини дня
Політика
Україна
01.06.2022 798

Проти керівництва РПЦ введуть санкції за підтримку війни: Рада звернулася до РНБО

Верховна рада звернулася до РНБО з вимогою застосування персональних санкцій проти церковних діячів Російської православної церкви. Санкції будуть введені проти тих, хто системно та активно підтримує війну проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на народного депутата Ярослава Железняка у Telegram.

У списку вісім осіб:

  • - керівник РПЦ Кирило Гундяєв,
  • - керівник відділу зовнішніх церковних зав'язків РПЦ митрополит Волоколамський Іларіон,
  • - заступник керівника відділу зовнішніх церковних зав'язків РПЦ протоієрей Микола Балашов,
  • - митрополит Псковський та Пороховський РПЦ Тихон Шевкунов,
  • - архієпископ Сиктивкарський і Комі-Зирянський РПЦ Питирим Волочков,
  • - протоієрей РПЦ; письменник, пропагандист Артемій Владимиров,
  • - протоієрей РПЦ, пропагандист, телеведучий Андрій Ткачов,
  • - пропагандист, професор Московської православної духовної академії і семінарії РПЦ Олексій Осипов.

Нагадаємо, філія РПЦ в Україні - УПЦ Московського патріархату - через три місяці після початку вторгнення в Україну висловила незгоду з позицією Кирила Гундяєва щодо війни в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Проти керівництва РПЦ введуть санкції за підтримку війни: Рада звернулася до РНБО 5.00 5 1
Політика / Україна
01.06.2022 798
Еще материалы раздела «Україна»