НОВИНИ ДНЯ: Пєсков натякнув на "нову можливість" завершення війни: що його вразило у стратегії США  Україна заморозила активи головного придністровського "олігарха", - ЗМІ  Ракети Taurus для України: чому у Німеччині затягують з рішенням  В Україні планують збільшити кількість військових капеланів  Чи будуть морози та сніг в Україні цієї зими — прогноз синоптикині  У Держдепі США засумнівалися у партнерстві з Євросоюзом: за що критикують  Закупівля американської зброї для України: Сибіга розкрив, скільки країн долучилисявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.06.2022 798

Дощі, зливи, а потім - нестерпна спека: синоптики оновили прогноз на червень

Погода в Україні у червні буде з дощами, навіть зливами, частина місяця передбачається похмурою, але й спеки не уникнути.

В Українському гідрометцентрі прогнозують, що середня місячна температура у червні буде вищою за норму, а опади - в межі норми.

"Середня місячна температура повітря передбачається +18+23 тепла (в гірських районах +15+19), що на 1-1,5 градуси вище за норму.

Місячна кількість опадів очікується 49-108 мм (в Карпатах 109-164 мм), що в межах місячної норми.

А от за книгою народного синоптика Леоніда Горбаня, червень в цілому буде теплим, але погода передбачається нестійкою.

Синоптик вважає, що місяць почнеться з похмурої і вологої погоди, потім часто будуть чергуватися сонячні і ясні дні з дощами і зливами. Наприкінці червня українцям варто чекати нестерпної спеки.

Ресурс Gismeteo прогнозує (за даними для Києва), що перші дві третини червня будуть з помірною температурою, в середньому +23 градуси. Однак ймовірні гойдалки від +16 до +28. Остання декада місяця очікується більш спекотною, +22+29 градусів. Дощів буде немало, час від часу ймовірні зливи й грози.

Зазначимо, що традиційно на заході і півночі буде більше дощів, а на сході й півдні - спекотніше й посушливіше.

Оценка материала:

5.00 / 1
Дощі, зливи, а потім - нестерпна спека: синоптики оновили прогноз на червень 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
06.06.2022 798
Еще материалы раздела «Суспільство»