НОВИНИ ДНЯ: Не маємо єдиної думки щодо Донбасу: Зеленський пояснив, чому не погоджується з планом США  День зимового сонцестояння 2025 року: коли буде найдовша ніч року, чим вона особлива  Акцизи на пальне зростуть: коли українцям чекати на здорожчання бензину та автогазу  Які речі не потрібно викидати під час прибирання перед Новим роком: народні прикмети, що кажуть астрологи  Кабмін ухвалив важливі зміни по бронюванню від мобілізації: кому доступні нові правила  "В нас немає іншого вибору": Сирський зробив заяву через наступ ворога  Зеленський сказав, від чого залежить достойний мир в Українівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.06.2022 926

Українські військові попередили, що узбережжя Чорного моря не є місцем відпочинку через міни

Також в готовності до дій перебувають 5 великих десантних кораблів.

В Чорному морі корабельне угруповання ворожих кораблів вкотре переформатовується. Наразі, в готовності до ураження з моря перебувають 1 надводний корабель і 1 підводний човен, споряджені 12 крилатими ракетами. Також в готовності до дій перебувають 5 великих десантних кораблів.

Про це йдеться у повідомленні оперативного командування "Південь" у Faceook. Пише ТСН. 

Отже? заборона відвідування узбережжя, що є наразі не місцем відпочинку, а потенційним рубежем оборони, попередження про небезпеку купання в морі через загрозу детонації морських мін, так само важливі, як сигнали повітряної тривоги, і їх не варто ігнорувати, заради збереження власного життя.

"Саме так - свідомо і відповідально збережемо Україну! Разом до Перемоги!", - йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українські військові попередили, що узбережжя Чорного моря не є місцем відпочинку через міни 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
06.06.2022 926
Еще материалы раздела «Суспільство»