НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Політика
Світ
11.06.2022 539

Арестович назвав Путіна "фігурою, вирощеною Заходом"

Російський диктатор Володимир Путіна - це фігура, вирощена Заходом.

Для західних еліт Путін - зрозуміла та керована особистість. Пише ТСН. 

Про це радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів у розмові з російських правозахисником Марком Фейгіним 10 червня.

"Путін, як фігура нічого б не коштувала, якби його не підтримував Захід. Вони його виростили, вони дозволили йому скластися. Сьогодні посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що імпорт із Німеччини до Росії за час повномасштабної війни збільшився на 60%. Як можна перемогти Путіна за таких умов? Він же фігура, вирощена Заходом, підтримувана та легітимізована Заходом, зрозуміла та зручна. Путін це знає. А тому він Заходу нічого не намагається повідомити. Він працює на внутрішню аудиторію. Тобто фігура, вирощена Заходом, продає росіянам антизахідний світ. Захід чудового знає, з ким має справу. Вони розуміють, що це - людина зрозуміла та керована. І якби не ця Україна зі своїм особливим поглядом, то все було б добре. Але Україна є і вони намагаються щось вирішити. І я "довбатимуть" Захід кожен день, поки ці люди не нададуть нам потрібну техніку в тій кількості, щоб вирішити проблему з російською армією в Україні", - наголосив Арестович.

Оценка материала:

5.00 / 1
Арестович назвав Путіна "фігурою, вирощеною Заходом" 5.00 5 1
Політика / Світ
11.06.2022 539
Еще материалы раздела «Світ»