НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
11.06.2022 6311

Вчені з’ясували, чому насправді вимерли динозаври

Задовго до падіння астероїда динозаври вже почали програвати гонку за виживання.

Нове дослідження вчених показало, що процес вимирання динозаврів розпочався ще до того, як сталося зіткнення Землі з астероїдом. Масове вимирання відбулося не раптово, а поступово.

Про це пише Inverse. Пише ТСН. 

Згідно з новим дослідженням, різноманітність динозаврів почала скорочуватися близько 76 мільйонів років тому — за 10 мільйонів років до зіткнення з астероїдом.

Серед найважливіших факторів, що викликали глобальне вимирання, на думку дослідників, були:

  • Зміна клімату
  • Зникнення різноманітності травоїдних динозаврів

Учені пояснюють, що задовго до падіння астероїда динозаври вже почали програвати гонку за виживання. Причому цей занепад був настільки серйозним, що на момент падіння астероїда на Землі залишився лише один вид тиранозаврів.

Раніше спеціалісти повідомили, що удар астероїда, який призвів до вимирання динозаврів, допоміг зміям поширитися по всій планеті.

Оценка материала:

5.00 / 4
Вчені з’ясували, чому насправді вимерли динозаври 5.00 5 4
Життя та Стиль / Суспільство
11.06.2022 6311
Еще материалы раздела «Суспільство»