НОВИНИ ДНЯ: Які однорічники зацвітають найпершими: квіти милуватимуть око через 3-4 тижні після садіння  Засипле снігом чи ні? Чи готуватись українцям до небезпечної погоди найближчими днями  СБУ вибиває ключові нафтові вузли РФ, - експерт  Хаменеї не просто поранений. З'явились нові дані про стан лідера Ірану  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 14 березня  Березень покаже характер: як зміниться погода на вихідних і де в Україні ще буде +17  П'ятниця 13-те озолотить і приємно здивує ці китайські знаки Зодіакувсі новини дня
Політика
Світ
12.06.2022 1173

"Ми не жебракуємо": прем’єр Грузії про очікування статусу кандидата в ЄС

Очільник грузинського уряду заявив, що його країна чекає на "справедливе рішення".

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що країна чекає на "справедливе рішення" на заявку Грузії в Євросоюз і закликав дочекатися остаточної відповіді Брюсселя.

Про це пише портал "Новости-Грузия". Пише ТСН. 

"Ми є однією з найцивілізованіших націй, ми не жебракуємо", - сказав він, наголосивши, що Грузія не вимагає нічого незаслуженого.

Очільник уряд Грузії також заявив, "якщо рішення буде несправедливим, я залишаю за собою право "підняти завісу" і сказати все", не уточнивши, що саме він має на увазі.

За його словами, рішення від Єврокомісії очікується 17 червня, а остаточне рішення Євросоюзу – 22-23 червня.

Прем'єр також зазначив, що статус кандидата "має символічне значення".

"Звичайно, це дуже добрий статус, але для нас головний документ, вісь та орієнтир – це Угода про асоціацію, безвізовий режим, вільна торгівля", – зазначив Гарібашвілі.

У березні Грузія слідом за Україною подала заявку на вступ до ЄС за прискореною процедурою.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Ми не жебракуємо": прем’єр Грузії про очікування статусу кандидата в ЄС 5.00 5 1
Політика / Світ
12.06.2022 1173
Еще материалы раздела «Світ»