НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
Бізнес
Економіка
12.06.2022 526

В Україні зростає попит на робітничі професії — дослідження

У червні актуальних вакансій для фахівців робітничих професій побільшало на 20%. Майже третину вільних місць пропонує Львівщина.

Про це повідомляє кадровий портал grc.ua, аналізуючи наявну базу вакансій та резюме.

«У червні актуальних вакансій для фахівців робітничих професій стало на 20% більше, порівнюючи з попереднім місяцем. В загальній структурі всього ринку праці України частка вакансій сфери робітничого персоналу становить 8% від всіх актуальних на порталі та входить до топ-5 найбільш затребуваних професійних сфер», — ідеться в дослідженні.

Найбільша кількість вакансій для цих працівників наразі відкрита у Львівській області (32%). На другому місці серед регіонів Дніпро та область (20%), третю сходинку займає Донецька область (14%).

Як зазначається в аналізі, практично половина всіх вакансій пропонується для осіб без досвіду роботи (47%) та стільки ж — для людей з мінімальним досвідом від 1 до 3 років.

Середня заробітна плата у відкритих пропозиціях для фахівців робітничих професій становить 13 700 грн. Проте більшість роботодавців (44%) шукають персонал на суттєво меншу щомісячну оплату — 8 900 грн.

Оклади більше середнього зазначені лише в чверті вакансій і шукають на них кваліфікованих фахівців: слюсарів, механіків, налагоджувальників, операторів верстатів.

Серед найбільш затребуваних спеціалістів - монтажники (14% всіх актуальних пропозицій роботи), вантажники (13%) та комплектувальники/пакувальники товарів (10%).

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні зростає попит на робітничі професії — дослідження 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
12.06.2022 526
Еще материалы раздела «Економіка»