НОВОСТИ ДНЯ: Вручати повістки вдома неефективно: у командуванні пояснили чому  Бензин та дизель знову подорожчають? Кабмін пропонує повернути акциз  Росія може втратити здатність захищатися від будь-яких контратак у Херсонській області, - ISW  Спека повертається: яку погоду очікувати в Україні 15 серпня  У Сухопутних військах пояснили, як далі буде відбуватися мобілізація в Україні  В Україні планують скасувати пільгового оподаткування на пальне  Тиждень в Україні розпочнеться зі спеки та короткочасних дощіввсе новости дня
Бізнес
Економіка
12.06.2022 425

В Україні зростає попит на робітничі професії — дослідження

У червні актуальних вакансій для фахівців робітничих професій побільшало на 20%. Майже третину вільних місць пропонує Львівщина.

Про це повідомляє кадровий портал grc.ua, аналізуючи наявну базу вакансій та резюме.

«У червні актуальних вакансій для фахівців робітничих професій стало на 20% більше, порівнюючи з попереднім місяцем. В загальній структурі всього ринку праці України частка вакансій сфери робітничого персоналу становить 8% від всіх актуальних на порталі та входить до топ-5 найбільш затребуваних професійних сфер», — ідеться в дослідженні.

Найбільша кількість вакансій для цих працівників наразі відкрита у Львівській області (32%). На другому місці серед регіонів Дніпро та область (20%), третю сходинку займає Донецька область (14%).

Як зазначається в аналізі, практично половина всіх вакансій пропонується для осіб без досвіду роботи (47%) та стільки ж — для людей з мінімальним досвідом від 1 до 3 років.

Середня заробітна плата у відкритих пропозиціях для фахівців робітничих професій становить 13 700 грн. Проте більшість роботодавців (44%) шукають персонал на суттєво меншу щомісячну оплату — 8 900 грн.

Оклади більше середнього зазначені лише в чверті вакансій і шукають на них кваліфікованих фахівців: слюсарів, механіків, налагоджувальників, операторів верстатів.

Серед найбільш затребуваних спеціалістів - монтажники (14% всіх актуальних пропозицій роботи), вантажники (13%) та комплектувальники/пакувальники товарів (10%).

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні зростає попит на робітничі професії — дослідження 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
12.06.2022 425
Еще материалы раздела «Економіка»